wtorek, 3 kwietnia 2018

Doraźnie
Przebimbałam tydzień. Lało i leje. Ostatnio niespecjalnie przejmowałam się pogodą, ale to już jest lekka przesada. Fatalny dysonans pomiędzy pogodą a moim samopoczuciem, jak zwykle znajduje się w nieodpowiednim momencie. Próbuję się rozpisać, pozornie w sobie zawrócić do poziomu dostateczności. Chciałabym ruszyć z aparatem w góry, nad ocean, w łąki. A chyba przyjdzie mi fotografować ciasne ulice, połatane drogi, jakieś plamy.

16 komentarzy:

 1. Takie zdjęcia też mogą być ciekawe, ale życzę Ci, byś pojechała w góry, byś chodziła po łąkach z aparatem. Bardzo piękne zdjęcie. U mnie dziś słonecznie i ciepło, to też taką właśnie pogodę Ci przesyłam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas taka bujanka pogodowa, że co i rusz dają znać o sobie wszystkie urazy. Jak pogoda się nie ustabilizuje to ciężko będzie mi się ogarnąć. Już wiosna jakby nie było i pora więcej czasu spędzić na łonie natury. Trzeba być dobrej myśli i cieszyć się każdym promykiem Słońca. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas bujanka, to norma, ale takiego ciągu deszczowego dawno nie było. Myśli trzymają mnie w pionie :) uściski i dziękuję za dobre słowo.

   Usuń
 3. Ze szpitalnego okna ładnie w słuchawkach Chopin i proszę nie narzekać,opanowuje tablet ♿marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opanuj i napisz jak się masz :) bo szpital brzmi poważnie...

   Usuń
 4. a u nas zapowiadają ...lato hmmm
  że jutro piętnaście i nawet dwadzieścia stopni. oraz rozumiem Cię doskonale bo i na mnie aura działa.i albo współpracuje albo nie. a takie gwałtowne ocieplenie mnie rozbija...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech będzie zatem ciepło, chociaż i ja nie lubię takich skoków góra dół :*

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że teraz skoki będą już tylko w górę i wkrótce przestaniemy nosić skarpetki. Amen ;-)

   Usuń
  3. Zima się ciągnie jak lazania...

   Usuń
 5. Tydzień deszcz, to już przesada nawet w Irlandii. Nie znoszę takiej pogody, też źle na mnie wpływa :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj była pierwsza wiosenna burza :) kilka chwil w słońcu, możliwe, że coś dobrego przyniosła na kolejne dni.

   Usuń
 6. Zawrócić do poziomu dostateczności - brzmi mi na wiele sposobów. Ojej, przypomniałaś mi że nie podłączyłam ładowania baterii w aparacie 📷

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciasne ulice i plamy niekiedy też "wychodzą" pięknie, Małgosiu. No ale nie pachną tak samo ...Ale to jak pachną wie już tylko Autorka. Zdjęcia nie noszą zapachu swoich obrazów. Czasem bardzo żałuję.

  OdpowiedzUsuń