niedziela, 8 czerwca 2014

Nie było tęczy, nie było garnka ze złotem, jest grób

Świeciło słońce, cisza, spokój. Nagle słyszę grzmot. Spojrzałam w okno. Nie, nic się nie dzieje. Aaaa za chwilę lunęło. Wielkie krople wielkości żab, małych psów. W każdym razie słońce sobie świeciło i padał deszcz, po wszystkim nie było tęczy. Jest pewnie na to jakieś określenie. Oczywiście Paddy polewa Tullamore i śmieje się, że Putin jest Jedi. Ciekawe kim jest Obama opluty przez redaktora, który musiał sobie golnąć, na trzeźwo nie dałby rady. W Irlandii kolejny masowy grób dzieci odkryty w kanale ściekowym. Oczywiście obrońcy kościoła twierdzą, że co zakonnice miały zrobić z umierającymi dziećmi. No jak to co? Pochować na cmentarzu, opisać grób, imię, nazwisko, z datą urodzenia, śmierci, wpisać do księgi zgonów. Jest jeszcze kilka takich zbiorowych dziwnych mogił, znajdują się przy zakonach. Nie wiem, co na te rewelacje odpowie premier, ale księża grożą palcem wiernym. Co za świat. Czeka nas klęska urodzaju. Co tam kryzys, klęska i już. Wszystkich nas zeżre wielki ślimak.


12 komentarzy:

 1. i teraz ten ślimak mi się przyśni....;)
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. już żre. a jak przy tym mlaska!
  x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak czułam, żarł dzisiaj mojego nosorożca

   Usuń
 3. Poruszajaca wizja, ale muzyka niezla. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i ten ślimak na końcu imponujący :)

   Usuń
 4. Masowe groby przy zakonach czy przy szpitalach dla chorych umysłowo, występują na całym świecie. Nie rozumiem postępowania tych ludzi. W ogóle nie rozumiem ludzi. Poza kilkoma wyjątkami. Są dziwni. Może niech już przyjdzie ten wielki ślimak i sprawi, że świat powróci w normalność...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko dlaczego chowali je w kanałach ściekowych, albo w starych zbiornikach na wapno? Przecież katolicy mają obowiązek chowania ludzi w cywilizowany sposób, z poszanowaniem zwłok. Tutaj dochodzi aspekt handlu dziećmi, odbierania dzieci siłą matkom. Podejrzewa się, że dzieci nie nadające się do sprzedaży zostały uśmieracane. Kiss

   Usuń
 5. To jest niejakie pocieszenie:) Czytałam że w Indiach niektórzy po śmierci eksponują swoje ciała na wysokiej wieży, jako żer dla ptaków. Gdybym miała taką możliwość, byłabym za.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja bym chciała być rozsypana do oceanu :)

   Usuń
 6. Świat od kulis bywa ponury i zaskakujący. Wolałbym, aby był tylko zaskakujący...

  OdpowiedzUsuń
 7. To mi się w głowie nie mieści! Jestem katoliczkę, jednak instytucja zwana kościołem, zawsze budziła we mnie wątpliwości...z czasem obawy, a na końcu niechęć. Oglądając video, myślałam sobie różne rzeczy, poświęcenie człowieka, jego szczere chęci, trud aby przetrwać w świecie. Wszystko to na nic, wielki ślimak niszczy wszystko - "srając" ludźmi.
  Tak przyziemnie dziś, bardzo potrzebne, do kolejnego oddechu.
  Ściskam mocno :*

  OdpowiedzUsuń