piątek, 27 stycznia 2017

1% na leczenie Antosia


Czasami o coś proszę. Tym razem o 1% z podatków, które już zapłaciliście, a możecie oddać na niezwykły cel. Pamiętajcie o chłopcu, który potrzebuje naszej pomocy. Na końcu jest nr konta do wpłat indywidualnych. Dla wszystkich tych, którzy poszliby ze mną na kawę, a nie mogą, wpłacajcie te sumki dla Antosia. Zobaczycie, kiedyś Was zaskoczę i przyjadę. 

Przyszedł na świat 15 marca 2014r. obciążony wrodzoną wadą w ośrodkowym układzie nerwowym, tzw. pachygyrią kory mózgowej, która uniemożliwia mu prawidłowy rozwój psychoruchowy. Chłopiec ma obecnie 2 lata i nie jest w stanie samodzielnie siedzieć ani chodzić. Nie mówi. Dodatkowo występuje u niego padaczka oraz astma wczesnodziecięca. Dziecko wymaga stałej opieki wielu lekarzy specjalistów (neurolog, logopeda, genetyk, lekarz rehabilitant) oraz regularnej, intensywnej i kosztownej rehabilitacji.


Rodzice Antosia mają nadzieję, że dzięki środkom zebranym na koncie Caritas warszawskiej będzie im łatwiej finansować leczenie syna. Bardzo proszą o przekazanie 1% dla Antka.


WYPEŁNIAJĄC ZEZNANIE PODATKOWE PUNKT H (PIT- 28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać:


KRS 0000225750


PUNKT I (CEL) Antoni Turkiewicz – leczenie


Wpłaty indywidualne prosimy wpłacać na konto: Caritas AW, Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, 10 1160 2202 0000 0000 4395 7726 z dopiskiem: „Antoni Turkiewicz – leczenie12 komentarzy:

 1. No to teraz czekam na Ciebie. Z kawą. Pamietaj! Obiecałaś! I mam to powyżej na piśmie:D

  OdpowiedzUsuń
 2. 1% daję od lat na gorzowskie hospicjum
  dlatego skorzystam z podanego przez Ciebie konta - kawa Capuccino z Tobą w kawiarni "Snieżka" w Miasteczku G.
  do tego lody waniliowe, no i jakieś ciasteczko. Dobrze?
  Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marku, bardzo mi miło, brzmi smacznie, dziękuję :)

   Usuń
 3. sympatyczny usmiech Antosia..
  procent tu blisko zawsze przeznaczam, ale wiadomo każdy pomysł potrzebny...
  Twój bardzo ciekawy, sympatycznie :)

  OdpowiedzUsuń