piątek, 12 stycznia 2018

Takie tam stożki


Kupiłam temperówkę na baterie. Niestety, wycofano albo inaczej, nie kontynuowano sprzedaży wcześniejszego modelu, a to była maszyna... nie do zdarcia - wynika z recenzji tego produktu. Niestety, obszukałam Internet, nie ma  nic podobnego, nawet w zastępstwie. Nie rozumiem dlaczego. Ubolewam w sobie i temperuję wszystkie ołówki i kredki, syn, kiedy wychodzę z domu. Paddy jeszcze się nie odważył. On używa ołówków automatycznych. Jednak, jak powiedział, cieszy się moim szczęściem. Gdyby żyła moja babcia, powiedziałaby, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, przyznaję, ze mną właśnie tak jest. Nie jestem zbyt dobra z rysowania, ale lubię dobrze naostrzone ołówki i kredki. Córka mówi, ćwicz rękę, więc ćwiczę. Portret zaginionej i drugi córki.18 komentarzy:

 1. Fajne te portrety, takie klimatyczne !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się wyćwiczę, będzie lepiej, temperowanie ołówków już opanowałam :)

   Usuń
 2. O! Kontynuuj. Jak to nie za dobra? Skoro córka taka podobna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobieństwo mi nawet wychodzi, ale rysowanie nie jest sztuką, która mnie pochłania bez reszty...nie potrafię w tej dziedzinie odszukać własnego języka, więc zaliczam, ot tak :)

   Usuń
 3. Świetne rysunki i jest podobieństwo.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie się te prace podobają, mają charakter i widać w nich własną kreskę, nie jakieś przerysowywanie z gotowego wzorca. Rysuj dalej, sądzę (jestem przekonana), że może z tego powstać cudowna seria portretów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepadłam w sklepie z kredkami, obłęd, tak, czuję w sobie obłęd jak tam wchodzę... Dziękuję Aniu za wiarę w moje możliwości, jest mi potrzebna. Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze rozpoznaję w tytule cytat z "Asterix i Obelix:Misja Kleopatra"? :D

  OdpowiedzUsuń
 7. rysunki dobre więc dobrze córka nagabuje ))) rysuj rysuj i rysuj
  ołówki uwielbiam ))))
  okulary masz fajne w sensie oprawki )

  OdpowiedzUsuń
 8. Rodzina nagabuje, przyjaciele nagabują... jak żyć :P

  lubię je, chociaż mam już nowe, po tę parę wciąż sięgam jako pierwsze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesteś jak Anioł...-Michał😊, osobą wielu talentów, Małgosiu. Fsjne portrety.Rysuj. Ja ubolewam ze nie mam talentu plastycznego . U innych bardzo podziwiam 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak patrzę co potrafią ludzie, to ja taki pyłek jestem w tym wszystkim :* Pozdrawiam ciepło Romo :***

   Usuń
 10. kocham kredki, olowki, Anspitzer i biale kartki... wiem , ze to nie pasuje, ale wiekszosc moich rysunkow wyrzucam ;))) ciesz sie swoimi zdolnoscami i daj sie cieszyc nimi innym, robisz to swietnie :)

  OdpowiedzUsuń