czwartek, 13 października 2016

Jubileuszowy CSM


https://www.facebook.com/groups/audycjaCiemnaStronaMocy/


Właśnie mija dziewięć lat autorskiej audycji Ciemna Strona Mocy. Spotkanie z autorką, Aleksandrą Kaczkowską wspominam, jako jedno z najważniejszych w życiu. Ola mówi: słuchaj, więc słucham i ona wie, że to jest właśnie mój świat. Wielu ludzi o muzycznych skłonnościach próbowało wejść w jej rolę, ale to tak nie działa. Lubimy się z Olą i chociaż ostatnio nie rozmawiamy tak często, jak byśmy tego pragnęły, jednak słucham jej głosu codziennie. Dzięki audycji nie jest odległa, wręcz na wyciagnięcie ręki. Twórcza przyjaźń pozwala nam mysleć o sobie, mimo niewidzialności, i umacnia się z każdym spotkaniem. Olu, dziekuję za regularną kawę, chociaż pijemy ją nieregularnie, za kulisy i szerokie spojrzenie na muzykę, być w środku, to jest coś!


Dzisiejsza audycja http://www.polskieradio.pl/9/351/Artykul/1679546,Ciemna-strona-mocy-13-pazdziernika-godz-0200
8 komentarzy:

 1. Dobrze się słucha, chociaż audycja nocą. Dzięki Tobie poznałem CSM, jak ten czas leci. Najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, umyka jak szalony... dobrze, że lubisz :)

   Usuń
 2. lubię bardzo, zawsze lubiłam..i mnie nie dziwi, że Ty też..

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to najbardziej jednak lubię pracować w ciszy (może to guz mózgu hmm?), ale od czasu do czasu to czemu nie. Poza tym bardzo sobie cenię twoje linki muzyczne, co już wiesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, też lubię w ciszy, to nie jest tak, że 24 coś mi tu gra, rano długo snuję się sama ze sobą, później dopiero zaczynam nucić z innymi :)

   uściski nEwo :)

   Usuń
 4. Bardzo lubię i odkryłam dzięki Tobie.

  OdpowiedzUsuń