piątek, 1 lipca 2016

I pół roku przeleciało...

Rano jemy śniadanie w swoim tempie, wychodzę z domu godzinę później. Włączam YouTube, żeby się do tego wyjścia nastroić... I leci Massive Attack, Voodoo In My Blood. Paddy już przy drzwiach.

- No i jak mam wyjść do pracy, kiedy puszczasz mi coś takiego?!
- Samo się puszcza.

Baśka TrzybulskaBaśka

TU

11 komentarzy:

 1. powiem tak i Baśkę wielbię i podglądam, bo mistrzem moim jest w ceramice a massiv kocham od zawsze, od początku))))))))))))) wożę w samochodzie ))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Baśka, co jakiś czas organizuje bardzo ciekawe kursy ceramiczne, zazwyczaj tematyczne i połączone na przykład z wyrobem biżuterii, czy kosmetyków :) 21 października będziemy miały wspólny wieczór w Warszawie. Baśki ceramika i moje wiersze. Na okładce Mullaghmore jest Basiny obraz, jako tło kolażu. :)

   Usuń
  2. och bożejedyny co za tandem kobietyyyyyy
   bardzo bym chciała być na Waszym wieczorze..
   gdzie i kiedy?? Baśka organizuje te kursy, skąd się dowiedzieć z jej strony?

   Usuń
  3. W Warszawie 21 paździerknia, o miejscu jeszcze będziemy informowały. Baśka była ze mną ostatnio na Porcie w Chorzowie, gdzie prowadziła warsztaty kolaży, a ceramiczne zazwyczaj w okolicach Strzelina pod Wrocławiem i chyba najszybciej i najcelniej, to wszystkiego możesz się dowiedzieć bezpośrednio od niej na FB :) lub na stronie http://sztukupuku.pl/ strona widzę nie jest uzupełniana, ale dziewczyny działają.

   Usuń
 2. oj, dziękuję wszystkim, a szczególnie Tobie Małgo :}

  OdpowiedzUsuń