wtorek, 1 stycznia 2019

2019I jest. Bardzo szybko się pojawił i zanim sobie zorganizuję życie, nastąpi Wielkanoc. Jutro rozkładam warsztat i zaczynam robić ilustracje do książki z wierszami, którą wyślę na konkurs. Jeżeli przejdzie niezauważona, tomik wyślę do FORMY - klik, ale mój wydawca nie publikuje książek z ilustracjami, więc będzie jaki będzie. Ilustracjami obdaruję znajomych, którzy zainwestowali w mój tablet. Poza tym studia. Grafika warsztatowa i projektowanie graficzne zajmuje bardziej niż myślałam, ale to dobrze, zmieniam się, mój świat również. W październiku Radek Wiśniewski zaprosił mnie do Brzegu, K.I.T. Stowarzyszenie Żywych Poetów organizuje festiwal literacki i pokażę tam kolaże z okładkami i przeczytam kilka wierszy z nowego tomu. Pierwszy raz od dawna mam skonkretyzowane plany, a uświadomiła mi to znajoma, która w mailu zapytała o plany na ten rok... Tak to właśnie mniej więcej wygląda.

28 komentarzy:

 1. Moje plany też są dość konkretne, chociaż jeszcze nie spisane. Dobrze jest mieć plany :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku, studia, wydanie książki, tak czy siak i spotkanie jesienią mają konkretny zarys. O reszcie nie napisałam, bo o tym później...

   Usuń
 2. No to masz plany na bogato :) Wiersze w owej książce też będą Twoje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że masz drogę przed sobą :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że Ci się uda [choć podobno "uda" to nieładne stwierdzenie, gdy w grę wchodzi wysiłek i praca nad projektem]. Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, z ilustrowaną książką, to taka fanaberia, ale też dobre ćwiczenie. Z wydawcą mam umowę, więc o druk się nie martwię. Chociaż ilustrowana książka mi się marzy, owszem.

   Usuń
 5. Życzę realizacji planów i zadowolenia z ich wykonania !

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo, zazdroszczę takich planów :) Podziwiam jak zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia we wszystkim, mila moja, ja jak zwykle tkwie we mgle. Planowac sie boje, gdyz boje sie dzialac. Tchórz na medal (gdyby dawali za to medale, bylabym swiatowym championem!)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i cóż, życzę Ci odwagi, i wyjścia z mgły ♥

   Usuń
 8. Dobrze jest mieć plany i wytyczone cele. Powodzenia w realizacji .Coraz szybciej nadchodzą zmiany dat w kalendarzu . Dokąd to zycie tak gna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz częściej łapię się na tym, że plany trzymają mnie przy życiu. Gna do katastrofy, nie inaczej.

   Usuń
 9. No i bardzo ładnie :* niech się plany spełnią

  OdpowiedzUsuń
 10. Plany piękne ♥♥♥
  I piękne co robisz !
  Życzę realizacji wszystkich planów !!!
  :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Wolałabym z ilustracjami. Grafika warsztatowa i projektowanie graficzne? Jak studia? Bardzo ciekawa jestem Twojego tabletu. Pokażesz? Kupiliśmy córce, ale ja się nie dotykam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tablet już pokazywałam, to Wacom Intuos Pro M, Graphic Design na miejscowej uczelni, zrezygnowałam z Iliustration and animation, bo to zawód dla młodych ludzi i jednak na grafice uczę się szerzej o projektowaniu graficznym w oparciu o nowe technologie, ale również ćwiczę warsztat wyrabiając grafiki wszystkimi możliwymi technikami i własnymi palcami :)

   Usuń
 12. a profilowe dopiero dziś wypatrzyłam.... cudny pomysł
  :D

  OdpowiedzUsuń
 13. trudno być poetą ... powodzenia Margo to piękny plan

  OdpowiedzUsuń