czwartek, 25 stycznia 2018

SOSWczoraj udostępniłam zrzutkę Michała na FB i kilka osób odpowiedziało. Nie wstydźcie się pomagać, wspierać nawet najdrobniejszymi kwotami.

Ludzie w różny sposób pomagają. Najłatwiej jest tym znanym, celebrytom, bo każdy chce się dorzucić do leczenia ich choroby... Przez cały rok pomagam ludziom i zwierzętom, bo uważam, że pomoc innym jest częścią mojej tożsamości. Dlatego proszę i Was, dorzućcie po kilka złotych Michałowi, nie jest celebrytą, więc to mozolne zajęcie, proszenie o pieniądze. Chodzi o sfinansowanie wyjazdu na turnus rehabilitacyjny, szczegóły na stronie:
 
Nasza Skorpionka zainicjowała zbiórkę, więc jak ktoś nie może finansowo, ale ma inny pomysł, jak pomóc Michałowi, napisz do Moniki.

http://skorpionwrosole.blogspot.ie/2018/01/254-tu-sie-spiewa-i-tanczy.html
 
 
 
 

8 komentarzy:

 1. O, wielkie dzięki, Małgosiu! Michała poznałam na przełomie listopada i grudnia 2016 roku i od tej pory staram się Mu pomagać trochę. Udało się zrobić ulotki, profil na stronie Fundacji Dobro Powraca, załatwić wózek inwalidzki, parę innych spraw oraz wysłac Go na turnus w Bornem rok temu. Teraz Michał jest po chemii i przed drugim turnusem. Choruje na SM.
  Dziękuję Małgosi i wszystkim wrażliwym, nie krępujcie się wpłacać choćby dwóch złotych, naprawdę! Można też anonimowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Równowartość biletu na dzisiejszy koncert Michałowi.
  Oby tylko mógł pojechać i się wzmocnić!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktosik miły dołożył - ale słabo to idzie! ):-(

  OdpowiedzUsuń