wtorek, 19 lipca 2016

Życie-na-kreskę i Przyjaciółki/Przyjaciele dla Kotków

Marta Zabłocka z Życia na kreskę  zorganizowała niezwykłą akcję, cel - wsparcie dla bezdomnych kotów. Więcej przeczytacie tutaj https://wspieram.to/zycienakreske. Marta przygotowała pięć kubków z muchami, które wznoszą toast za Was w moim imieniu. Niewielki gest, a przyjemność ogromna. Zachęcam 




Klikasz tu


logujesz się
wpłacasz kasę
po zakończonej akcji otrzymujesz kubek z muchami.



4 komentarze:

  1. Zastanowię się. Teraz to zły, dwuznaczny moment jest. Właśnie mi od godziny taka mucha krąży nad laptopem. Potłukłam już wszystko ręcami wymachując. (W rozterce ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już podjęłam decyzję :-))

    OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są moderowane i pojawiają się po zatwierdzeniu. Zależy mi na przestrzeni opartej na szacunku, uważności i rozmowie wokół treści, nie osób. Wpisy naruszające te zasady nie będą publikowane. Dziękuję za kulturę słowa i obecność.