wtorek, 20 sierpnia 2013

CSM znika z sobotniej ramówki Trójki - czyli co?


Stało się coś czego nie rozumiem, Paddy również. Jesteśmy fanami CSM - audycji radiowej Aleksandry Kaczkowskiej. Audycja nadawana jest w Trójce z soboty na niedzielę od północy do godziny drugiej. Aleksandra nadaje "na żywo". W soboty często podróżuję po wyspie i tak układam trasę, żeby zawsze zdążyć - są świadkowie. Kilku naszych znajomych zaraziliśmy audycją. W Oli jest niezwykły duch, moc, indywidulane podejście do słuchaczy, których ona też słucha i często nadaje muzykę o którą prosimy. Dzisiaj w grupie CSMowiczów pojawił się post:

"Aleksandra Kaczkowska
CSM znika z sobotniej ramówki.

Zostałam właśnie poinformowana, że kolegium wraz dyrekcją PR3 podjęło decyzję o zdjęciu audycji z pasma nocnego z soboty na niedzielę z końcem sierpnia i przeniesienie jej na noc ze środy na czwartek od 2-4 rano z początkiem września.
Dziękuję, że byliście ze mną prawie w każdy weekend przez ostatnie lata."

Zaniemówiłam, bo zaniemówiłam, ale tylko na chwile. Szukam kogoś, kto mógłby rozdmuchać sprawę.

https://www.facebook.com/events/1405279879697396/dziękuję za baner - http://bareya.blogspot.ie/21 komentarzy:

 1. CIĄGLE COŚ GINIE Z RADIA I TO CIĄGLE COŚ, CZEGO NAPRAWDĘ CHCE SIĘ SŁUCHAĆ...ŁĄCZĘ SIĘ Z tOBĄ W ZANIEMÓWIENIU.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. spoko, wiem o co chodzi, CSM to autorska audycja, spychanie jej w jakieś chore godziny nadawania, to lekka przesada, ciekawe komu oddadzą godziny sobotnioniedzielne

   Usuń
  2. Kiedyś, po zmianie "dyrekcji" Trójki powiedziano, że: zmiana ramówki, na przyjaźniejszą dla odbiorcy. Jakoś tak to szło. Widocznie znowu jacyś przyjaźni ludzie się dorwali do marketingowej kierownicy gustów. A że nie umieją te nieumiejoki nijak nią kręcić, cóż, takich pijanych od pieniędzy kierowców komercyjnych bombowców, coraz więcej. Plaga jakaś.

   Usuń
  3. Może o inną przyjaźń chodzi w tym wypadku

   ale masz rację, to plaga jakaś jest :*

   Usuń
 3. Uuuu... to nie jest dobra wiadomość. Będzie ciężko dotrwać do drugiej w nocy w środku tygodnia, a raczej przetrwać kolejny dzień po słuchaniu audycji o takiej porze... Mam nadzieję, że komuś szalonemu się zmieni pomysł na ramówkę Trójki. Choć pewnie sprawa już zaklepana.
  Niestety, rozdmuchiwanie spraw jakoś nigdy mi nie wychodzi, więc nie zgłoszę się na ochotnika. Ostatnio walczyłam o psa na podwórku (psa, który miał i ma właściciela!) i dopiero po pięciu dniach ciągłych telefonów do straży miejskiej i na policję coś zaskoczyło. Tak więc chyba mam małą skuteczność.
  Tak sobie myślę, że Trójka już przechodziła takie dziwne czasy, gdy jeden z dyrektorów usiłował z niej zrobić radio łatwe, lekkie i były to ciężkie czasy dla mnie... I skończyło się dobrze, wróciła Trójka do dawnej - mniej więcej oczywiście - formy. Może i teraz rzecz wróci na właściwe tory... Oby, bo ten środek tygodnia i ta godzina jakoś mało przyswajalna. Mimo moich kłopotów ze spaniem.
  A to się rozgadałam...
  Pozdrawiam bardzo serdecznie:-) a także oczywiście Irlandię, która marzy mi się jeszcze bardziej po każdym Twoim kolejnym jej obpstrykaniu i opisaniu. Tak na pokuszenie Ci to wychodzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą nowe fotki, bo się wybieramy :)

   na resztę wzdycham sobie

   Usuń
 4. Polska to dziki kraj, stwierdził w swojej posiadłości na Florydzie były minister Drzewiecki, główny bohater afery hazardowej. Tak stał się taki teraz, pod rządami jedynie słusznej partii miłości. Taka władza jacy wyborcy i wybory. Oni dopieką wszystkim, bo mają swój cel, i nie jest nim wspólne dobro!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziki kraj, dzicy ludzie

   na szczęście nie wszyscy :)

   Usuń
 5. Trójki już dawno nie słucham. A powody były właśnie takie, jak teraz. Zmiany na gorsze :(
  Upolitycznione media są dla mnie, użyję tego słówka - FUJ !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zniknie CSM, to ja też przestanę słuchać

   Usuń
 6. pomagam :)
  choć nie znam audycji
  petycja podpisana
  wiem, że to dla Was ważne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podeślę Ci jedną audycję na maila :*

   dziękuję Beatko

   Usuń
 7. Beata, pieknie dziekujemy, sluchacze CSM.

  OdpowiedzUsuń
 8. jakiś czas temu rozstałam się z Trójką, gdy upolitycznił ją Skowroński. Po powrocie Jethon i ja wróciłam do słuchania.
  Trudno mi coś powiedzieć na temat tej zmiany. Kilkakrotnie udało mi się słuchać tę audycję, lecz o tak późnej porze niezwykle rzadko słucham radia.
  Może ta zmian jest uzasdaniona? Może nie chodzi o widzi mi się kogoś tam? Mam nadzieję, że przyczyna będzie znana i sensowna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z środy na czwartek od 2 do 4? Nie będę mogła słuchać tej audycji, dla mnie nie ma w tej decyzji żadnego uzasadnienia,

   to jest zamordowanie audycji. Jeżeli Jethon zdecyduje, na przesunięscie CSMu na "martwe pasmo" przestaniemy słuchać trójki i nie spocznę robiąc jej czarny pijar


   I tak z soboty na niedziele poświęcam wiele, żeby jej wysłuchać :) z miłości do prowadzącej i myzyki jaką serwuje

   odbieranie nam tej przyjmności Iva - to wielka nieprzeyjmność ze strony Jethon

   Usuń
  2. ja się z Tobą zgadzam, ale jednak interesuje mnie jaki był tego PRAWDZIWY powód i przyznam, że mam mieszane uczucia po przeczytaniu tego WYWIADU. Musi coś być na rzeczy...

   Usuń
  3. wystąpiono z wnioskiem http://www.ratujmytrojke.pl/listy/listy-sluchaczy/96-wniosek-o-udostepnienie-protokolow-z-kolegium-redakcyjnego.html

   o udostępnienie protokołu, słuchacze też chcieliby wiedzieć :)

   Usuń