piątek, 9 listopada 2012

Będzie, no właśnie co to będzie

Skłamałabym gdybym napisała, że się nie denerwuję. Z drugiej strony zjadłam kanapkę i pięć ciastek beztłuszczowych. Pewnie zjadłabym ich więcej, ale nie chce mi się ich szukać. Świeci słońce, kolejny piękny listopadowy dzień. Z każdym kolejnym doceniam miejsce w którym mieszkamy. Za oknem krowy. Tak, to naprawdę rajski widok. Zaraz sobie pójdę, tylko jeszcze raz napiszę, że dzisiaj o 20.30, na stronie http://artpubgaleria.blogspot.ie/ ja i Kasia będziemy odpowiadać na pytania. Możemy rozmawiać o muzyce, o jedzeniu, o alkoholu, o moim pobycie w Warszawie, Kaliszu, Tarnowskich Górach, Kasia opowie co ją skłoniło żeby zrobić ze mną ten projekt, a może nie opowie, nie wiem. Tak naprawdę wiele zależy od Was. 
15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ja się doczekać nie mogę, Kasia namalowała pięknoty

   Usuń
  2. a Gosia napisała...!

   Usuń
 2. No ale żeby tak o alkoholu w Niewinnej Abstynentce? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie, w Niewinnej Abstynentce będę czytała wiersze, a dzisiaj w artpubgaleria - to wirtualne gadanie, znaczy online :)

   Usuń
 3. Gdy czytam takie frazy, jak: Za oknem krowy. Tak, to naprawdę rajski widok to kusi mnie napisanie nowej opowieści o ogrodzie Eden:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę kupy sił na to wszystko! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dam się zaskoczyć, po prostu przyjdę na spotkanie :)
  Gratuluję mnóstwa pomysłów i energii do zorganizowania tylu projektów!

  OdpowiedzUsuń
 6. NO to podczas pobytu w PL będzie się wokół Ciebie działo. Plan napięty, oby nic nie zepsuło nastroju podczas imprez! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką nadzieję Asiu, buziak i dziękuję

   Usuń
 7. Jesteś niesamowicie kreatywna:))

  OdpowiedzUsuń